Wycieczki szkolne

Z naszą pomocą możecie teraz zorganizować jedyną w swoim rodzaju atrakcję dla Waszych uczniów.

Psie zaprzęgi to zupełnie niespotykana w naszym kraju atrakcja. Dostępna oprócz Syberiady jedynie jeszcze w kilku miejscach w Polsce. Natomiast tylko u nas znajdziecie taką ofertę edukacyjną.
Nasza propozycja to absolutna nowość wśród celów wycieczek szkolnych w północnej Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niej.

W trakcie naszych zajęć uczniowie poznają psy zaprzęgowe, ich rasy i typy. Zobaczą i wypróbują sprzęt do psich zaprzęgów. W szczególności zapoznają się z wózkami i saniami. Wszystkiego dotkną i wypróbują.
W czasie spotkania opowiemy także o wyprawach za koło polarne, które organizujemy oraz o życiu z pasją, wśród zwierząt.

Dzieci dowiedzą się także jak trzeba dbać o psy zaprzęgowe, jak należy je karmić i jak z nimi pracować, aby bezpiecznie mogły biegać w zaprzęgu.
Na koniec każdy uczestnik wycieczki pojedzie jako pasażer małym psim zaprzęgiem na krótkim odcinku.

Podczas całego spotkania podkreślać będziemy, że posiadanie jakiegokolwiek zwierzęcia to wielka odpowiedzialność. Wspomnimy o bezdomności zwierząt i jej przyczynach. Wskażemy także sposoby zapobiegania zwierzęcym nieszczęściom.

 

Wielkość grupy do 60 osób.

Koszt od 35 zł na osobę.

Czas trwania ok. 3 godz.

 

Aktualności

"23 kilometr" w sprzedaży
napisano: 2016-03-01

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej na polskim rynku książki. Jeszcze nikt tak nie napisał o psich zaprzęgach w języku polskim. Ponadto jest to książka nie tylko o psach i zaprzęgach. Znajdziecie w niej również wiele innych tematów 

"23 kilometr" w przedsprzedaży
napisano: 2016-01-19

Książka pt. "23 kilometr" jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży. To ostatnia okazja, aby zakupić książkę ze specjalna i osobistą dedykacją.

Książka "23 kilometr"
napisano: 2015-12-08

Zapraszamy do udziału w zrzutce na wydanie książki pt. "23 kilometr"

zrzutka.pl/ksiazka23kilometr