Zaprzęgi dla grup

Zapraszamy grupy znajomych, grupy firmowe, czy rodzinne, do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt z niezwykle przyjaznymi psami, niespotykaną formą działalności i ciekawymi ludźmi. W miłej atmosferze pokażemy Wam czym są psie zaprzęgi i dlaczego sprawiają ludziom taką frajdę.

W trakcie wizyty u nas poznacie psy zaprzęgowe, sprzęt używany w tym sporcie oraz usłyszycie wiele ciekawych opowieści z wypraw za kołem podbiegunowym i wielkich, długodystansowych wyścigów psich zaprzęgów.

Każde spotkanie rozpoczynamy od powitania i krótkiego wprowadzenia w świat psich zaprzęgów.

Po tym rozpoczynamy prezentację, w której weźmiecie aktywny udział. Zobaczycie jak przygotować psy do biegu, jak ustawić je w zespole i jakiego użyć sprzętu.

Po tej części rozpoczniemy przejażdżki. Pojedziecie z naszymi instruktorami jako pasażerowie, siedząc na wózku, czy w saniach, zależnie od warunków.

Cena do uzgodnienia pod numerem tel. 669 326 798 lub mailowo info@syberiada-adventure.com

Propozycja doskonała także dla grup, czy rodzin z dziećmi w każdym wieku.

Aktualności

"23 kilometr" w sprzedaży
napisano: 2016-03-01

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej na polskim rynku książki. Jeszcze nikt tak nie napisał o psich zaprzęgach w języku polskim. Ponadto jest to książka nie tylko o psach i zaprzęgach. Znajdziecie w niej również wiele innych tematów 

"23 kilometr" w przedsprzedaży
napisano: 2016-01-19

Książka pt. "23 kilometr" jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży. To ostatnia okazja, aby zakupić książkę ze specjalna i osobistą dedykacją.

Książka "23 kilometr"
napisano: 2015-12-08

Zapraszamy do udziału w zrzutce na wydanie książki pt. "23 kilometr"

zrzutka.pl/ksiazka23kilometr