Opinie

"Wizyta w Śliwiczkach była dla nas wspaniałą przygodą, a dla mnie osobiście spełnieniem marzeń o powożeniu psim zaprzęgiem. Dzięki Darii i Krzyśkowi mogliśmy choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi maszerzy. To dzięki ich wielkiej pasji i wiedzy na temat zwierząt i sportów zaprzęgowych dowiedzieliśmy się wielu fascynujących rzeczy, których na próżno szukać w książkach czy internecie. Jeśli pragnie się odpocząć, poobcować z naturą, pooddychać czystym leśnym powietrzem, a także zasmakować prawdziwej przygody z psami zaprzęgowymi to gorąco polecam wizytę w Borach Tucholskich u Darii i Krzysztofa - ludzi kreatywnych i pełnych pasji, a przy tym niezwykle skromnych, którzy robią to co kochają."

Kasia i Mario smiley

 

"W Borach Tucholskich postanowiliśmy spędzić z mężem nieco spóźnione Walentynki. Poszukując jakiś atrakcji o tej porze roku przypadkiem trafiliśmy na ofertę psich zaprzęgów. Coś ekscytującego i przede wszystkim niecodziennego! A więc dzwonimy! Niestety, na kolejne dni nie ma już wolnych miejsc. No cóż, chyba przyszło nam się obejść smakiem:( Ale nie! Po dłuższej chwili telefon- ktoś zrezygnował, ktoś się zamienił- jest wolne miejsce jutro. Hura!!! smiley A więc jedziemy do Śliwiczek :) Dzięki instrukcjom trafiliśmy bez problemu. Na miejscu wita Nas przemiły Pan Krzysztof. Gawędzimy chwilę, potem dołącza do Nas Daria. Rozmawiamy a w nas rośnie podziw dla wielkiej pasji tych ludzi, miłości do zwierząt (bo nie tylko psów), szacunku do przyrody, a przede wszystkim dla ich zapału i determinacji z jakimi realizują swoje marzenie. Marzenie dość egzotyczne w Polsce- o psich zaprzęgach wiedza nasza jest uboga. Ale Daria z Krzysztofem cierpliwie i ciekawie opowiadają nam o psach, sprzęcie i swojej przygodzie z tym sportem. A potem została już tylko niezapomniana przejażdżka po pięknych ośnieżonych Borach w saniach ciągniętych przez 8 psów. Coś fenomenalnego! Wróciliśmy nieco zmarznięci ale mega zadowoleni. I wszystkim polecamy wizytę w Śliwiczkach u Darii i Krzysztofa smiley"

Gosia & Grześ


"Dziękujemy za przemiłą sobotę! Niesamowite przeżycie! Cudowni ludzie z pasją, przesympatyczne psiaki i najpiękniejsze Bory Tucholskie, w których zakochałam się na zabój. Polecam każdemu psie zaprzęgi z Syberiadą Adventure smiley"

Ola Urbańska-Deres

Aktualności

"23 kilometr" w sprzedaży
napisano: 2016-03-01

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej na polskim rynku książki. Jeszcze nikt tak nie napisał o psich zaprzęgach w języku polskim. Ponadto jest to książka nie tylko o psach i zaprzęgach. Znajdziecie w niej również wiele innych tematów 

"23 kilometr" w przedsprzedaży
napisano: 2016-01-19

Książka pt. "23 kilometr" jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży. To ostatnia okazja, aby zakupić książkę ze specjalna i osobistą dedykacją.

Książka "23 kilometr"
napisano: 2015-12-08

Zapraszamy do udziału w zrzutce na wydanie książki pt. "23 kilometr"

zrzutka.pl/ksiazka23kilometr